SVETOVÝ DISTRIBÚTOR KANCELÁRSKYCH POTRIEB

Category Assistant s nemeckým jazykom (Úroveň B2)

Máš rád moderný trh, nové technológie, inovatívne služby, produkty a chceš pracovať v profesionálnom tíme nákupcov?
Chceš byť súčasťou dynamického biznisu v medzinárodnej spoločnosti, ktorá hrá prvú ligu po celom svete?

Čo presne budeš robiť ?

Zaobstarávať výrobky podľa požiadaviek našich zákazníkov, dojednávať akcie a operatívne úlohy s dodávateľmi, starať sa o zverené portfólio výrobkov v katalógu a na webshope a pripravovať výsledkové reporty. Sme centrálou pre Slovensko Česko, Maďarsko, Rakúsko. Aktivity sú vždy realizované pre všetky 4 krajiny.

Ako to budeš robiť ?

Náš skúsený tím má na rokmi overené postupy, do ktorých ťa s radosťou zaučia.
Tvojou zodpovednosťou bude udržiavať dobré vzťahy s dodávateľmi, s obchodnými tímami v našich 4 krajinách a tiež s tvojimi Lyreco kolegami na centrále 🙂
Ako to všetko dosiahneš? Vyhľadávaním správnych produktov, dodržiavaním termínov, prípravou zmlúv, kontrolou svojej práce formou reportov a s úsmevom na tvári, ak príde aj nejaká reklamácia.

Zákazník je náš *KRÁĽ* takže všetky jeho priania budú tvojou výzvou.

Čo vlastne od tebe očakávame ?

Nadšenie a tu správu motiváciu. Pozitívny vzťah k číslam a precízny poriadok v nich. Minimálne stredoškolské vzdelanie, stredne pokročilú znalosť NEMECKÉHO a ANGLICKÉHO jazyka a hlavne chuť pracovať.

A čo ti za to ponúkame ?

Skvelý tím, obrovské zázemie, podporu, školenia, možnosť stať sa talentom v tíme, neustály rozvoj, teambuildingy, eventy a kopec príjemných pracovných a mimopracovných zážitkov 🙂
Sme radi, že si náš inzerát dočítal do konca. Veríme, že sa správne rozhodneš a pošleš nám tvoj životopis. Na všetky životopisy vždy odpovieme!

Miesto práce:

Pezinok, Panholec 20 - tam je naše nové sídlo a centrála pre Lyreco Central Europe

Kontakt

Lyreco CE, SE
Anikó Szalayová
Panholec 20
902 01  Pezinok
Slovenská republika