SVETOVÝ DISTRIBÚTOR KANCELÁRSKYCH POTRIEB

Obchodný zástupca - Bratislava, Pezinok, Modra

Si to ty?

Máš rád inovatívne služby a chceš sa naučiť ako sa robí biznis v medzinárodnej spoločnosti, ktorá hrá prvú ligu po celom svete? Potom si tu správne. Práve hľadáme posilu – Obchodníka pre región Bratislava, Pezinok, Modra a okolie

Kto sme?

Naša spoločnosť bola založená v roku 1926 vo Francúzku a od tej doby sme stále rodinná spoločnosť a zároveň európskym lídrom v distribúcii kompletného sortimentu pre chod kancelárie a pracoviska. Svojím inovatívnym prístupom a nadšením ZJEDNODUŠUJEME ŽIVOT V PRÁCI zákazníkom v 42 krajinách po celom svete. Viac informácií na www.lyreco.sk

Aká práca na teba čaká?

Úlohou obchodníka je... Hádaj. Jasné, budeš predávať, čo zákazníkom na očiach uvidíš. Taktiež im poradíš, pomôžeš, odporučíš. Proste biznis. Budeš na sebe pracovať aby si sa stal rýchlo jedným z najlepších 😉 Naši interní školitelia ti pomôžu rozvíjať sa.

Chceš makať tvrdo a dosiahnuť kariérny úspech? Lepší príjem alebo vyššiu pozíciu? Áno, Áno a ešte raz Áno. Toto všetko je u nás možné, ak budeš chcieť. Koľko si zarobíš je len na tebe. Naše bonusy nemajú strop.

Čo vlastne čakáme?

Chuť do práce a tu správnu motiváciu.
Ako správny obchodník musíš budovať vzťahy so svojimi zákazníkmi, rozvíjať región, získavať nových zákazníkov a samozrejme plniť plány.

Čo ti za to ponúkame?

Skvelý tím, obrovské zázemie, podporu, školenia, kariérny rozvoj, teambuildingy a veľa zábavy.
A samozrejme auto, tablet, telefón, stravné lístky.

Čo musíš mať?

Vodičský preukaz, minimálne stredoškolské vzdelanie a hlavne chuť do práce

Kontakt

Lyreco CE, SE
Beáta Boldizsárová
Panholec 20
902 01  Pezinok
Slovenská republika