1080€ pre skladníka/-čku, 1 -zmenná prevádzka, voľné víkendy

Odpovedať
Detail

Chceš mať stabilnú prácu vo firme, kde je 95% zamestnancov spokojných?*
Dovezieme Ťa taxíkom do práce aj z práce (v rámci Pezinka).

MIESTO VÝKONU PRÁCE: Pezinok Panholec (kyvadlová doprava z Pezinka do firmy zabezpečená)
MZDA:
od 1080 € v pracovnej zmene od 11-19:30hod (vrátane príplatku za zmenu 100€)
NÁSTUP: dohodou

VAŠA PRACOVNÁ NÁPLŇ BUDE ZAHŔŇAŤ:

  • práca v tíme s kolegami
  • vychystávanie zákazníckych objednávok v rôznych režimoch (dopravníkový pás, etikety…)
  • balenie, manipulácia a expedícia tovaru
  • zaskladňovanie a vyskladňovanie tovaru, kontrola
  • 1 zmenná prevádzka od pondelka do piatka (11-19.30h), víkendy voľné
  • skúsenosti s prácou na VZV výhodou, nie je podmienkou

ZAMESTNANECKÉ VÝHODY A BENEFITY

  • stabilná a dlhodobá práca
  • čisté a moderné pracovisko
  • výhodné platové podmienky
  • ročná odmena podľa výsledkov spoločnosti
  • finančná odmena 700 EUR pri odporučení zamestnanca
  • príspevky pri rôznych životných a pracovných jubileách
  • Nespresso káva a pitný režim na pracovisku; v lete nanuky
  • možnosť získať preukaz na VZV

ČO POŽADUJEME?

  • pracovitosť a samostatnosť
  • schopnosť pracovať v tíme
  • flexibilita

ZAUJALI SME VÁS?

V tom prípade sa tešíme na Váš životopis.

"*"výsledok nezávislého prieskumu spokojnosti zamestnancov (4/2021)

Kopýtko na to?

Odpovedať

Pozícia, ktorú hľadáš, tu zatiaľ nie je?
Neodchádzaj!

Nechaj nám na seba kontakt a my sa Ti ozveme, akonáhle sa objaví niečo vhodné pre Teba.